Odjava in prijava posameznega dnevnega obroka med šolskim letom

Starši lahko odjavijo ali prijavijo posamezni obrok preko portala LoPolis ali po telefonu – na odzivnik (02)568 9120.

Posamezni obrok za odsotnega učenca so dolžni starši pravočasno odjaviti.

Posamezni obrok je pravočasno odjavljen, če se ga odjavi vsaj en delovni dan prej, in sicer do desete (10.00) ure.

Posamezni obrok za učenca, ki je odsoten od pouka zaradi sodelovanja pri športnih, kulturnih in drugih tekmovanjih ter srečanjih, na katerih sodeluje v imenu šole, odjavi šola (razrednik, mentor).

IZJEMA!!!

V primeru nenadne bolezni lahko starši šolsko prehrano odjavijo isti dan do 8.ure, ampak v tem primeru se prehrana odjavi še za naslednje 4 dni oziroma do konca iztekajočega se tedna.  Če se otrok vrne v šolo pred iztekom odjave, so starši dolžni prehrano prijaviti še isti dan do 8.ure.

Plačilo polne cene obroka

V kolikor starši posameznega obroka ne odjavijo pravočasno, plačajo polno ceno obroka.

LoPolis navodila za odjavo prehrane (navodila)